Невідомий елемет утворює оксид. Масова частка елемента в оксиді становить 93,1 1\% . Відомо, що

елемент належить до I групи. Знайдіть елемент.​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Саша.

Е2О

0,93=2Х/(2Х+16)

0,9311*(2Х+16)=2Х

1,8622Х + 14,8976 = 2Х

-2Х+1,86Х=-14,88

-0,1378х=-14,8976

х=108 - це Аргентум,  Ag2О