Обчисли скільки тон повітря потрібно переробити для добування 1000м3 кисню якщо у повітрі міститься

23% кисню за масою а густина кисню становить 1,43 кг/м3. СРОЧНО ПОЖАЛУСТА!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитроченко Александр.

Ответ:

≈6.22т

Объяснение:

Нам необходимо сделать

m=ρV кислорода

m=1.43*1000=1.43*10³кг=1.43т кислорода

Его только 23% в воздухе, тогда надо перелопатить

1.43/0.23≈6.22т воздуха.