СРОЧНО!!!!!! ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!!!!!!! 1. Укажіть оксид, в якому валентність елемента найбільша: а)

CO; б) N 2 O; в) NO 2 ; г) SO 3 . 2. Відносна молекулярна маса речовини Na 3 PO 4 : а) 70; б) 164; в) 118; г) 116. 3. Серед запропонованих речовин укажіть «зайву»: а) водень; б) фосфор; в) сірка; г) нікель. 4. Вкажіть суміш: а) кисень; б) повітря; в) азот; г) вуглекислий газ. 5. Укажіть символ елемента, відносна атомна маса якого дорівнює 4: а) H; б) Be; в) He; г) C.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

1. g) SO3,   O= -2, S=x.   -2*3= -6. => S= +6

2. v) M=Mr   Mr(Na3Po4)= 3Ar(Na)+Ar(P)+4Ar(O)= 23+31+64=118.

3. sirka, ce prosto rechovina

4. povytrya. Ce sumish gazov.

5. He (atomna masa dorivnjuje 4). Porjadkovy numer: 2.