Зазнач об'єм вуглекислого газу, який утвориться в результаті згоряння 107,2 г метану.


Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Тимофей.

Ответ:

6,7. ×

CH4+2O2-->CO2+2H2O

1 1

Объяснение:

n(CH4)=m(CH4):M(CH4)=107,2:16=6,7моль

х=6,7×1:1=6,7моль

V(CO2)=n(CO2)×Vm=150,08л

Ответ:158,08 литров