Помогите срочно.Визначити об’єм нітроген(IІІ) оксиду, що містить 3,01.1023 молекул.


Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Серёжа.

Ответ:

m(NO)=N:Na×M=(3,01×10²³):(6×10²³)×30=0,5×30=15грамм

ОТВЕТ:15 ГРАММ