Визначте масу і об'єм (н. у.) 6,01∙1024 молекул хлороводню. Розрахуйте відносну густину хлороводню

за воднем і повітрям

Ответы на вопрос

Отвечает Рек Илья.

Ответ:

n(HCl)=N(HCl):Na=(6,01×10²⁴):(6,02×10²³)=9,98моль

m(HCl)=n(HCl):M(HCl)=9,98×36,4=363,272г

V(HCl)=n(HCl)×Vm=9,98×22,4=223,552л