Яка кількість речовини і число молекул вуглекислого газу міститься в посудині об'ємом 5 л (н. у.)?

Обчисліть масу цієї кількості вуглекислого газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Герцен Данил.

n(CO)=V(CO):Vm(CO)=5:22,4≈0,22моль

N(CO)=n(CO)×Na=0,22×6,02×10²³=1,3244×10²³

m(CO)=n(CO)×M(CO)=0,22×28=6,16г