напишіть рівняння хімічних реакцій дайте назви продуктів реакцій A. Na + S → Б. HCI +Mg(OH)2 → B.

NH3 + H2CO3 → Г. P + O2 →

Ответы на вопрос

Отвечает Горнило Ліза.

A. Na+S=Na2S- сульфид натрия

Б. 2HCl+Mg(OH)2=MgCl2+H2O- хлорид магния и вода

В. 2NH3+H2CO3= (NH4)2CO3- карбонат аммония

Г. 4P+5O2=2P2O5- оксид фосфора