ДАЮ 35 БАЛОВ!!! Хімія. Розв’яжіть задачі: Хотяби одну задачу розвяжіть! 1) Вкажіть у якій сполуці

масова частка Оксигену більша, у натрій гідроксиді NaOH чи калій гідроксиді КОН? 2) У 150 мл води розчинили 16,4 г хлороводню НCl. Яка масова частка розчиненої речовини в одержаному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Гусаров Никита.

Відповідь:

1)

M(NaOH)=23+16+1=40  w(O)=16*100/40=40%

M(KOH)=39+16+1=56     w(O)=16*100/56=28,6%

масова частка Оксигену більша, у

натрій гідроксиді NaOH

2)

150мл=150г

m()=150+16,4=166,4

w(HCI0=16,4*100/166,4=9,86%

Пояснення: