Обчисліть кількість атомів нітрогену в зразку нітроген(І) оксиду об'ємом 2.8л​


Ответы на вопрос

Отвечает Видникевич Данил.

Ответ:

n(N2O)=V(N2O):Vm(N2O)=2,8:22,4=0,125моль

N=n×Na=0,125×6,02×10²³=0,7525×10²³

Ответ:0,7525×10²³атомов