2. Яка кількість речовини і число молекул азоту міститься в посудині об'ємом 20 л (н. у.)?

Обчисліть масу цієї кількості азоту

Ответы на вопрос

Отвечает Карев Эдик.

Ответ:

n=20:22,4≈0,9моль

N=0,9×6×10²³=5,418×10²³

m=0,9×28=25,2г