Обчисліть масу алюмінію оксиду кількістю речовин 1,25моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Грухина Екатерина.
N=m/M
M(Al2O3)=2*27+3*16=54+48=102 г/моль
m(Al2O3)= 1,25*102=127,5 г