Обчислити скільки молекул і атомів у брому кількістю речовини 0,3 моль! Сроооооочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенова Сабрина.

N(Br2)=0,3×6,02×10²³=1,806×10²³молеуул

N(Br2)=1,806×2×10²³=3,612×10²³