До розчину масою 175 гр, з масовою часткою 15% додали ще 25 гр розчинника. Яка масова частка

отриманого розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Полина Плисова.

m(ppa)=175+25=200г

m(розчинн.)=175×0,15=26,25г

m(розчинн.)=26,25+25=51,25г

ω(розчинн.)=51,25:200=0,25625%=25,625%