Обчислити масу водню, об'ємом 2,24 л . Скільки молекул містятиться в такому об'єму?​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

n=V:Vm=2,24:22,4=0,1моль

m(H2)=0,1×2=0,2г

N(H2)=0,1×6,02×10²³=0,602×10²³молекул