Визначити масову частку натрій карбонату в розчині. який утвориться змішуванням 28.6 г натрій

карбонату дегідрату ( Na2CO3 * 10 H2O ) і 71.4г води

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Диана.

Ответ:

10.6%

Объяснение:

M(Na2CO3)=106 г/моль M(Na2CO3*10H2O)=286 г/моль

W(Na2CO3)=(28.6*(106/286))/(28.6+71.4)=10,6/100=0.106=10.6%