Перетворіть схеми реакцій на хімічні рівняння, а саме урівняйте:1) FeO + О2→Fe2O3;2) SiH4 + O2→SiO2

+ H2O;3) Mn2O3 + O2→MnO2;4) NH3 + O2→N2 + H2O.

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонова Ульяна.

Відповідь:

1. Перетворіть схеми реакцій на хімічні рівняння, а саме урівняйте:

1) 4FeO+О2=2Fe2O3

2) SiH4+2O2=SiO2+2H2O

3) 2Mn2O3+O2=4MnO2

4) 4NH3+3O2=2N2+6H2O