Допишіть рівняння хімічних реакцій. Поставте коефіцієнти: 1) Сa(OH)2 + H2SO4 →2) AI₂О₃ + HCI →3)

MgO + P₂O5 → 4) Na2O + СО₂ →5) Ba(ОН)₂ + SO₃ →6) СuO + H₂O →7) СО₂ + H₂O →8) K₂O + H₂O →9) CaO + HNO₃ →

Ответы на вопрос

Отвечает Красота Екатерина.

1)  Ca(OH)2+H2SO4=CaSO4+2H2O

2) Al2O3+6HCl=2AlCl3+3H2O

3) 3MgO+P2O5=Mg3(PO4)2

4) Na2O+CO2=Na2CO3

5) Ba(OH)2+SO3=BaSO4+H2O

6) CuO+H2O=Cu(OH)2

7) CO2+H2O=H2CO3

8) K2O+H2O=2KOH

9) CaO+2HNO3=Ca(NO3)2+H2O