Яка маса меркурій(11) оксиду розклалась, якщо при цьому виділився кисень масою 3,2 г та ртуть масою

40,2 г​

Ответы на вопрос

Отвечает Правосуд Богдан.

Ответ:

43.4

Объяснение:

                0.2     0.1

2HgO --> 2Hg + O2

   2             2         1

v(Hg) = 40.2/201 = 0.2 моль

v(O2) = 3.2/32 =  0.1 моль

v(HgO) = 0.2 моль v(HgO) = 2v(O2)

m(HgO) = 43.4 г