Скласти і урівняти рівняння даного ланцюга перетворень ca→cao→caSO4 Будь ласка до завтра киньте .


Ответы на вопрос

Отвечает Sagyngali Amanzhan.

Ответ:

2Ca+O2=2CaO

CaO+H2SO4=CaSO4+H2O

CaSO4+Na(OH)2=Ca(OH)2+Na2SO4

Объяснение: