До 300 г води прилили 300 г розчину з масовою часткою нітратної кислоти 30%. Якою стала масова

частка нітратної кислоти в отриманому розчині? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!ДАЮ 50 БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Анастасия.

15%

Объяснение:

находила масу розчину 3000 грн + 3000 грн + 6000 грн по формулі -W%=mp-ни/m рну*100%находимо масу речовини mp-ни=W*m рну/100%=30%*300/100%=90гр W%90/600*100%=15%