1. Закінчіть. Рівняння Реакцій А) C3H7OH+Ca—> Б) CH3OH+O2–> 2. Яка. Маса. Метанолу. Та.

Об‘єм. Води в. Розчині. Масою. 148г. З. Масовою. Часткою 42%?

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Коля.

Ответ:

a) 2C3H7OH + Ca → H2 + (C3H7O)2Ca

б) 2CH3OH + 3O2 → 2CO2 + 4H2O

2.

m(р-ра) =148г

w(CH3OH) =42%

m-?

m(CH3OH) =m(р-ра) • w(CH3OH) =148•42/100=62,16г