Обчисліть масу натрій хлориду необхідну для приготування розчину масою 200 г з масовою часткою солі

0.5 допоможіть будь ласка але щоб було розписано що дано і знайти і так далі дам 30 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулехина Елизавета.

Дано:

m(р-ра) = 200 г

w(NaCl) = 0,5

Найти:

m(в-ва) =w × m(р-ра)

m(в-ва NaCl) =0,5 × 200 = 100г

Ответ: 100 г