Обчисліть масу магній гідроксиду, який утворився внаслідок взаємодії 24 г натрій гідроксиду з

розчином магній сульфату. Яка маса магній сульфату срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Кротюк Віталій.

Дано:

m(NaOH)= 24 г

Найти:

m(Mg(OH)2)-?

Решение:

2NaOH+MgSO4=Na2SO4+Mg(OH)2

n(NaOH)=m/M=24 г:40 г/моль=0,6 моль

M(NaOH)=23+16+1=40 г/моль

n(NaOH)=n(Mg(OH)2)=0,6*1/2=0,3 моль

m(Mg(OH)2)=n*M=0,3 моль*58 г/моль=17,4 г

M(Mg(OH)2)= 24+16*2+1*2=58 г/моль

Ответ: m(Mg(OH)2)= 17,4 г