Складіть рівняння реакцій за схемою Ca>CaO>Ca(OH)2>Ca3(PO4)2


Ответы на вопрос

Отвечает Пилипчук Оля.

Ответ:

2Ca+O2=2Cao

CaO+H2O=Ca(oH) 2

3Ca(OH) 2+2H3Po4=Ca3(Po4)2+6H2O