. Яку масу цукру води і треба для приготування 250 г 10% розчину.


Ответы на вопрос

Отвечает Штегенов Сырым.

Ответ:

25 г цукру, 225 г води

Объяснение:

1) 250 * 0.1 = 25 (г) - цукру,

2) 250-25 = 225(г) - води