Обчисліть масу солі, що можна добути з етанової кислоти та розчину калій гідроксиду масою 80 г з

масовою часткою лугу 14%

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхинурова Милена.
Ответ:

4agno2+2h2o=4ag+o2+4hno2

ag(+) + 1e = ag(0) катод

2h2o - 4e = 4h(+) + o2 анод

(надеюсь помогла)