1. Написати можливі реакції одержання (не менше 4) кальцій сульфату будь ласкааа


Ответы на вопрос

Отвечает Сицар Ирина.

Объяснение:

1)CaO+SO3=CaSO4

2)Ca(OH)2+SO3=CaSO4+H2O

3)CaO+H2SO4= CaSO4+H2O

4) Ca+H2SO4=CaSO4+H2