Визначити масову частку нітрату в розчині масою 94 г в якому розчинено речовину масою 26 г


Ответы на вопрос

Отвечает Войтов Никита.

Ответ:

470%

Объяснение:

Дано:

m(р-ра) = 56 г

m(в-ва) = 3 г

___________
W(в-ва) 


Формула:

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100%



Решение:

W(в-ва) = 94 / 20  *100% =470%