Пжжж СРОЧНО : до розчину солі масою 300 грам з масовою часткою 40 % додали сіль масою 60 г . яка

масова частка речовини в даному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Цогла Міша.

Ответ:

Хг          * 100% = 40%

300г

40% / 100% = 0,4

Хг     =     0,4

300г           1         =>  300*0,4 = X

300*0,4 = X

120 = X

120г + 60г     * 100% = 50%

300г + 60г