Обчисліть масу оксигену що входить до складу ферум(II) Оксиду масою 7.2.г


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Надя.

Відповідь:

Дано: m(FeO)=7.2 g

I. w(O)=Ar(O)/Mr(FeO)=16/72 *100%=0.22(2) *100 ≅ 22%

II. 7.2 г - 100%

   х г  - 22%

Х=7.2*22/100%=1.584 г

Пояснення: