Срочно 100 Балов и лучший ответ На нейтралізацію амінокислоти масою 24 г витратил 46г розчину

калiй гідроксиду з масовою часткою лугу 25%. Визначити формулу амінокислоти та дати їй назву.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Артем.

Объяснение:

За законом еквівалентів одноосновна карбонова к-та буде реагувати с однокислотним натрій гідроксидом в кількісному співвідношенні 1:1.

Примемо молярну масу карбонової к-ти за х г/моль, тоді

5,92/х = 8*0,4/40

х = 5,92/(8*0,4/40) =5,92/0,08 = 74

Загальна формула СnH2n+1COOH

M(CnH2n+1COOH) = 12n+2n+1+12+32+1 = 14n + 46

14n+46 = 74

n = (74-46)/14 = 2

Формула: С2Н5СООН

Відповідь: С2Н5СООН