У воді масою 296 гр розчини 4 гр цукру. Обчисліть масову частку солі в розчині? Відповідь надайте у

відсотках​

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Дано:

m(H2O) = 296 г

m(в-ва) = 4 г

Найти:

w(в-ва) - ?

Решение:

m(р-ра)=m(в-ва)+m(р-ля)

m(р-ра) = 4 + 296 = 300 г

w=m(в-ва)/m(р-ра) × 100%

w(в-ва) = 4 / 300 × 100% = 1,3%

Ответ: 1,3 %