Обчисліть масу цукру, який треба додати до 225 г води, щоб вийшов солодкий напій з масовою часткою

цукру 10%. Терміново​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Женя.

Відповідь:

m(цукру)-?

m(розчину)=225+m(цукру)

10=m*100/(225+m)

2250+10m=100m

10m-100m=-2250

90m=2250

m(цукру)=2250/90=25г

Пояснення: