До 600 г розчину з масовою часткою кухонної солі 24% додали ще 50 г цієї самої солі та 200 г

розчину з масовою часткою розчиненої речовини 5%. Яка масова частка солі в новоутвореному розчині ? срочно !!​

Ответы на вопрос

Отвечает Севергин Рома.

Ответ:

24%

Объяснение:

600*24%=144г соли в 1 растворе

200*5%=10г соли во 2 растворе

144+10+50=204г соли всего

600-144=456г воды в 1 растворе

200-10=190г воды во втором растворе

456+190=646г воды всего

204+646=850г раствора всего

204/850*100%=24%