Обчислити масу ортофосфатної кислоти, що утворилася під час реакції фосфора(5) оксиду масою 28,4 г

з водою

Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Ксюша.

Ответ:39,2г

Объяснение:

P2O5+3H2O=2H3PO4

m(P2O5)=28,4г m(H3PO4)=x

M(P2O5)=142г M(H3PO4)= 98*2=196г

28,4/142=х/196

(28,4*196)/142=39,2г