Знайдіть масу калій сульфату та води які необхідні для приготування 5% всього розчину масою 30 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Хорошевский Андрей.
Відповідь:
Дано:
m(р-ну) = 30 г
w(р.р) = 5 %
Знайти:
m (р-ка) ?
m (р.р) ?
Розв'язок :
1) 5% × 30 / 100 % = 1,5 г m(р.р)
2)30 - 1,5 = 28,5 г m(р-ка)
відповідь : 1,5 г і 28,5 г