При взаємодії 4 г натрію з киснем, утворився оксид натрію, знайти його масу. Будь ласка поможіть.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вакуліна Варвара.

Відповідь:

4Na+O2=2Na2O

M(Na)=23г/моль

M(Na2O)=62г/моль

n(Na)=4/23=0,17моль

n(Na):n(Na2O)=4:2=2:1

n(Na2O)+0,17/2=0,085моль

m(Na2O)=62*0,085=5,25г

Пояснення: