Запишіть 4 рівняння реакцій між неорганічними речовинами


Ответы на вопрос

Отвечает Саковский Роман.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

1) CuO+H2O=Cu(OH)2

2) Al2O3+3H2O=2Al(OH)3

3) SO3+H2O=H2SO4

4) N2O5+H2O=2HNO3