3. Напишіть формулу речовини «натрій-два-це-о-три» та визначіть її відносну формульну масу. 1.

Хімічна формула соди – Na2CO3. Зазначте: 8клас

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Na2CO3 - карбонат натрію;

Mr(Na2CO3) = Ar(Na) * N(Na) + Ar(C) * N(C) + Ar(O) * N(O) = 23 * 2 + 12 * 1 + 16 * 3 = 106.