Допишіть рівняння хімічних елментів КСІО3


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Никита.

Ответ:

KClO3

2KClO3→2KCl+3O2↑

4KClO3=3KClO4+KCl

KClO3+H2O=H2↑(катод)+KClO4(анод)

2Cr+KClO3=Cr2O3+KCl

2Cr+KClO3=Cr2O3+KCl

2KClO3+3S=2KCl+3SO2

2KClO3+l2=2KlO3+Cl2

3PCl3(жидк.)+KClO3=3PCI3O+KCl

Ba(ClO3)2+2KlO3=Ba(lO3)2↓+2KClO3

1OKClO3+12P(красн.)=10KCl+3P4O10

KCIO3(твёрд.)+6HCI(конц.)=KCl+3Cl2↑+3H2O

3CaH2+2KClO3=2KCl+3CaO+3H2O

SO2+H2SO4(конц.)+2KClO3(насыщ.)=2KHSO4+2ClO2↑

6KOH(конц., гор)+3Cl2=KClO3+5KCl+3H2O

3BaH2+2KClO3=2KCl+3BaO+3H2O

3K2CO3(конц., гор)+3Cl2=5KCl+KClO3+3CO2↑

Ru+K2CO3+KClO3=K2RuO4+KCl+CO2

Os+2(KOH*H2O)+KClO3=K2[OsO2(OH)4]+KCl+H2O

Cr2O3+KClO3+2K2CO3=2K2CrO4+KCl+2CO2

Cr2O3+KClO3+2K2CO3=2K2CrO4+KCl+2CO2