До розчину масою 410 г з масовою часткою солі 17% додали 65 мл води. Обчисліть масову частку солі

в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалов Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m (р-ра) = 410 г

ω (солі в р-рі) = 17%

m(Н2О) - 65 мл

Знайти: ω (солі) -?

Знайдемо масу солі в даному розчині

m (солі) = 410 г * 17 % : 100 % = 69,7 г

Маса нового розчину:

410 + 65 = 475 г

Дізнаємось масову частку солі в новому розчині.

ω (солі) = 69,7 * 100 % * 475 = 14,67 %