Срочно!!! До розчину натрій сульфату масою 100 г з масовою часткою 0.3 долили розчин масою 200 г

з масовою часткою 0.4. Визначити масу води і солі у розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Галлямов Инсаф.

Відповідь:

m(розч)=100+200=300г

m(солі)=(100*0,3+200*0,4)=30+80=110г

m(H2O)=300-110=190г

Пояснення: