В розчині масою 120г з масовою часткою розчиненої речовини 10%, розчинили сіль масою 20г. Вкажіть

масову частку в розчині!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллова Арина.

m1(соли)=120×0,1=12г

m2(соли)=12+20=32г

m(раствора)=120+20=140г

w(соли)=32/140×100%=22,86%