Допоможіть будь ласка Виведіть молекулярну формулу газу, знаючи, що масова частка Карбону в ньому

85,7%, Гідрогену – 14,3%. Відносна густина газу за воднем – 21.​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D(Н2)= 21  

w(C) = 85,7%

w(Н) = 14,3%

Найти: СхНу -?

M(СхНу) = D(Н2) * М(Н2) = 21 * 2 = 42 г/моль

Знайдемо кількість речовин

n(C) = (42 * 85,7%)/12 * 100% = 3

n(H) = (42 * 14,3%)/100% = 6

Отже формула С3Н6 - пропилен