5. Розчинність калій броміду при 20°С та 80°С становить відповідно 65 г та 95 г на 100 г води.

Визначте масу розчину (г, до цілих), насиченого при 80°С, з якого при 300 г калій броміду. охолодженні викристалізується

Ответы на вопрос

Отвечает Попков Артём.

Ответ:

держи

Объяснение:

-2

M (KBr) = 95-65=30 г выпадает (80*С охлождение до 60*С)

n=150/30=5

m (H2O) = 100*5=500 г

m (KBr) = 95*5=475 г