розчинність барій хлориду при 65 становить 55 г. Яку максимальну масу цієї солі можна розчинити у

20 г води

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Дано:
m(реч) = 55г
m(розчинника) = 100г
m(реч) у 20г - ?

Объяснение:

Оскільки це задача на розчинність, нам треба скласти пропорцію, вона має такий вигляд:
55/100=20/x, x = 55*20/100=11г.