СРОЧНО!! 50 БАЛЛОВ Визначте масову частку купрум(II) сульфату в розчині отриманому прикупрум(II)

сульфату пентагiдра-ту масою 55 г у 445 г води.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калугин Дмитрий.

Объяснение:

CuSO4•5H2O

w(CuSO4)=Mr(CuSO4)/Mr(CuSO4•5H2O)= 160/250=0.64 або 64%

m(CuSO4)=m(CuSO4•5H2O)×w(CuSO4)= 55×0.64=35.2г купрум(II) сульфату в купрум(II) сульфату пентагiдрату

w(CuSO4)=35.2/(55+445)=0,0704 или 7.04%