На реакцію окиснення амоніаку в присутності каталізатора витрачається 1,75% NH3 Визначіть об'єм

амоніаку потріного для одержання 250 кг 63% розчину нітратної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Тумасян Джессика.

Ответ:Ответ:

98 л

Объяснение:

3,5 моль            x моль

4NH3       +          5O2 = 4NO + 6H2O

4 моль               5 моль

n(O2) = 3,5*5/4 = 4,375 моль

V(O2) = n*Vm = 4,375*22,4 = 98 л

Объяснение: