Окремі картки 1) Ba CO3 a) J2 O7 Знайдіть відносні молекулярні маси сполук СРОЧНО ДАМ 100 БАЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Відповідь:

M3(BaCO3)=137+12+3*16=197

Mr(I2O7)=127*2+16*7=366

Пояснення: